Backend Developer olarak Upwork Olanakları ve Öz Gelişme Yöntemleri
Backend Developer olarak Upwork Olanakları ve Öz Gelişme Yöntemleri

Backend Developer olarak Upwork Olanakları ve Öz Gelişme Yöntemleri

🎯

Ne öğreneceksin?

Program neticesindeki ilk hedefimiz backend developer işlerinde kullanılan frameworkler, kodlama denemeleri, Upwork iş temelleri ve çeşitli tavsiyeler şeklinde katılımcıları geliştirme hedefimiz olacaktır. Uluslararası arenada Türkiye standartlarından ayrışan farklar ve farklı sektörlere hizmet vermek için gereken adaptasyon süreçleri açıklanacaktır. Ayrıca genel mantık sonrası dokümantasyonlarla yeni frameworklere geçiş ve iş skalasının geliştirilmesi konusunda destek verilecektir.

📌

Mentörden Sorular

Express.js , Sails.js yada Nest.js üzerinde kodlama yapılmış bir proje reposu linkini "Ön Şart Soruları" kısmında paylaşabilirsin.

🏁
Başvuru

☑️

Hedef Kitle Ortalama seviyede Node.js ile bilgi birikimi olması gereklidir.

🧑‍🏫

Ali Göklükay

Yazılım mühendisi ve back-end developer olarak çalışmaktayım. Node.js üzerinde çeşitli frameworkler kullanarak geliştirme yapıyorum. Sails.js, Nest.js ve Express.js üzerinde aktif olarak geliştirme yapmaktayım. Kendimi geliştirmek için devamlı olarak dersler alıyor ve Node.js konusunda ne kadar ileri gidebileceğimi öğrenmeye çalışmaktayım. Aynı zamanda Javascript konusunda her geçen gün yeni şeyler öğreniyor ve backend bilgimi destekliyorum.

Aylık Program

4 Ekim - 2 Ocak Cohort Ogrencileri

Ilk ayi tamamladi
Ikinci ayi tamamladi
Programi tamamladi