Bir Yaşam Felsefesi Olarak Freelancerlık
Bir Yaşam Felsefesi Olarak Freelancerlık

Bir Yaşam Felsefesi Olarak Freelancerlık

🎯

Ne ogreneceksin?

Freelancer nedir? Freelancer olmak istiyor musun? Freelancer olmaya uygun musun? Freelancer hayata geçiş ve ipuçları İlk adım ve konumlanma Doğru iş tespiti Bireysel markalaşma ve pazarlama Doğru fiyatlama ve teklif verme Potansiyel müşteri iletişimi Müşteri iletişimi Planlama ve proje yönetimi Proje tesliminin püf noktaları Proje Sonrası : Upsell/Crossell/Bakım/Referans konularında tüm soru işaretlerini giderecek; kişileri adeta bir tecrübe hunisinden geçirerek geliştirecek ve gereksiz zaman/efor kaybetmelerini önleyecek bir yol haritası sunacak.

📌

Mentörden Sorular

50 adet 5 yıldızlı yoruma sahip bir Upwork profili; başarılı bir şirkette müdürlük poziyonu ve $300.000. Hangisini tercih ederdin, neden?

🏁
Başvuru

☑️

Hedef Kitle Herhangi bir platform üzerinden (tercihen Upwork) ilk işlerini almış ve teslim etmiş olmaları gerekiyor.

🧑‍🏫

Muhammed Furkan Yılmaz

Internet girişimcisi ve freelancer yazılımcıyım. Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. 2015 yılından bugüne kadar tüm gelirimi internet üzerinden çalışarak kazandım. E-ticaret yönetimi, dijital pazarlama ve yazılım geliştirme konsunda hem kendi projelerimde hem de müşterilerim için Freelancer olarak çalıştım. Freelancer olarak çalışmayı bir yaşam biçimi olarak görüyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Etrexio Digital Solutions’ın kurucu ortağıyım.

Aylik Program

4 Ekim - 2 Ocak Cohort Ogrencileri

Ilk ayi tamamladi
Ikinci ayi tamamladi
Programi tamamladi