Meeting Care - İngilizce Toplantı Yap
Meeting Care - İngilizce Toplantı Yap

Meeting Care - İngilizce Toplantı Yap

🎯

Ne ogreneceksin?

Bu mentörlük, ingilizce toplantı yapabilmenin tüyoları üzerine; krizi yönetebilmek, İngilizce toplantı sırasında zorluk çekenler, işten ziyade ''Nasıl Konuşacağım'' kısmına takılan menteeler fayda görebilecekler. Yapılacak toplantının core kısmı yerine, konuşmanın nasıl gideceğine dair anksiyete yaşayan freelancerlar, bu mentörlük sayesinde toplantı yapmak konusunda sıkıntı çekmeyecek, düşüncelerini ve odaklanılması gereken konuları üzerine yoğunlaşabilecekler.

📌

Mentörden Sorular

1- Kendinizi, iş yürütme sürecinde hangi alanda daha yeterli görüyorsunuz ve neden? (Writing-Speaking)

2- Özeleştiri yaptığınızda, sizce sizi, toplantı sırasında sıkışmış hissettiren şey nedir?

3- İngilizceyi ne zaman ve nasıl öğrendiniz?

4- İngilizce gündelik hayatınıza da dahil mi? İş dışında İngilizce içerik tüketiyor musunuz?

5- Bir native ile (anadili ingilizce) yapılan toplantıda, paylaşmak istediğiniz tüm detayları paylaşabiliyor musunuz?

6- Toplantı sırasında listening becerileriniz ne durumda? Aksan farklılıkları sizi zorluyor mu? (Non-native, british, american)

🏁
Başvuru

☑️

Hedef Kitle

En az B1-Stage İngilizce yeterliliğine sahip olmalı, grammar konusunda sorun yaşamamalılar.

🧑‍🏫

İlayda Yavuskasap

Selam ben İlayda! Profesyonel olarak tercümanlık ve İngilizce içerik yazarlığı yaparak globale çalışıyorum. Freelence işlerimden arta kalan zamanımda, özel İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Derslerimi Zoom gibi online platformlardan birebir veriyorum. Daha önce IELTS, YDS gibi sınavlar için çalıştırdığım bazı öğrencilerim oldu. Eğitim yaşı olarak yetişkin kişilerle, iş odaklı çalışma gerçekleştiriyoruz. İngilizceyi küçük yaşta yurtdışında yaşadığım dönem öğrendim, Türkiye'ye döndüğümdeyse bunu pekiştirdim. Kolej eğitimi aldım ve lisansımı ingilizce ''Uluslararası İlişkiler'' bölümünde tamamladım. Yurtdışında olan Native çocukluk arkadaşlarım sayesinde 'İngilizcemi, kitaplarla değil, gündelik dil seviyesinde tutarak köreltmemeyi başardım. Dil öğrenmek beyninizde, sürekli beslemeniz gereken bir kas kütlesi gibidir. Gerçek hayat İngilizcesiyle, ezber öğretilen İngilizce arasında neredeyse bir uçurum vardır. Bu uçurumu aşmak için buradayım! Meeting Care - İngilizce Toplantı Yap

Aylik Program

4 Ekim - 2 Ocak Cohort Ogrencileri

Ilk ayi tamamladi
Ikinci ayi tamamladi
Programi tamamladi