Multidisipliner Tasarımcı Olmak
Multidisipliner Tasarımcı Olmak

Multidisipliner Tasarımcı Olmak

🎯

Ne ogreneceksin?

Temelde tasarım bilgisine sahip kişiler, tek bir mecrada tasarım yapmak yerine, çalışmak istediği mecraların temel disiplinleri hakkında bilgi edindikten sonra o mecralar için tasarım yapabilir. Yani bir iç mimar mobil app tasarımı yapabilir, bir art director de mekan tasarımı yapabilir. Ancak ustalaşmak zaman alabilir. Disiplinler farklı olsa da temelde hep tasarım bilgisi ve tecrübesi vardır. Bu mentorluk sayesinde klasik reklam ajanslarındaki tasarımcıların çalışma prensiplerini görüp, dijital ajanslardaki tasarımcıların dünyasına göz gezdirdikten sonra FMCG sektöründeki tasarımcılar ile market raflarında gezineceğiz.

📌

Mentörden Sorular

Daha önce hangi disiplinler altında tasarımlar yaptın? - Kurumsal Kimlik Tasarımları - Billboard - İlan, Poster, Broşür vb. Tasarımlar - Mobil App / Web Site Tasarımı - 3D Tasarımlar (Stand, İç Mekan vb) - Etkinlik Tasarımı - Ambalaj Tasarımı - Hareketli Grafik Tasarımı -Diğer

🏁
Başvuru

☑️

Hedef Kitle

Dijital tasarımın yanında geleneksel tasarım yapıyor olmak veya tam tersi.

🧑‍🏫

İsmail Erüstün

Merhaba, ben İsmail Erüstün, 1985 doğumluyum. Kendimi multidisipliner tasarımcı olarak tanımladığım bu serüvenime 2002 yılında uluslararası bir firmada başladım. Bugüne kadar çeşitli irili ufaklı geleneksel ve dijital ürünler geliştiren birçok ajansta çalıştım. Ağırlıklı olarak geleneksel markalama tasarımları, kurumsal kimlik çalışmaları, ambalaj tasarımı, etkinlik tasarımı ve dijital pazarlama çalışmalarının yanında son yıllarda UI – UX konusunda da çalışmalar yapmaya devam ediyorum. Ulusal ve uluslararası bir çok projede ve Türkiye’nin en büyük spor ve sanat event projelerinde tasarımcı olarak görev aldım. Son dönemlerde freelancer olarak tasarlamaya devam ediyorum.

Aylik Program

4 Ekim - 2 Ocak Cohort Ogrencileri

Ilk ayi tamamladi
Ikinci ayi tamamladi
Programi tamamladi